Live: Αλκή Ορόκλινης - Ομόνοια (φώτο)

Παρακολουθήστε την εξέλιξη του φιλικού αγώνα Αλκή Ορόκλινης - Ομόνοια.

81' Αλλαγές για την Ομόνοια. Κουκουμάς, Ζντελίδης και Σαπαχλάρης στη θέση των Αντωνίου, Μπαντιμπανγκά και Χάφεζ .

70' Καμπράλ στη θέση του Πιτταρά

69' Καλό σουτ από τον Φυλακτού , ο τερματοφύλακας της Αλκής έδιωξε με διπλή προσπάθεια

65' Νέα αλλαγή για την Ομόνοια. Έξω ο Ρούνιε μέσα Θεοδόσης Χρίστου

56' 1-0. Η Αλκή ανοίγει το σκορ

53' Δύο αλλαγές για την Ομόνοια. Πιτταράς και Κρστιτς

στη θέση των Νικολάου και Ινιάτη.

Έναρξη δεύτερου μέρους

Η ενδεκάδα της Ομόνοιας στο δεύτερο ημίχρονο: Αντωνίου, Ρούνιε, Φυλακτού, Μπαντιμπανγκά, Κατελάρης, Νικολάου, Ινιάτης, Χαφέζ, Σοφοκλέους, Κουλουμπρής και Καντούτσης.

Οι τρεις τελευταίοι αντικατέστησαν τους Μεντί, Μπεμπέ και Ηροδότου.

Τέλος ημιχρόνου. Χωρίς σκορ, με την Ομόνοια να έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων

37' Παράλληλη μπαλιά του Μπατιμπανγκά, δεν προλαβαίνει ο Ηροδότου

34' Σουτ του Μπαντιμπανγκά μέσα από την περιοχή, η μπάλα κατευθυνόταν στα δίκτυα όμως σταμάτησε σε αμυντικό και κατέληξε κόρνερ.

23' Σουτ του Μπαντιμπανγκά στην κλειστή γωνία, ο Κυθραιώτης αποκρούει με γροθιές

Στο 10' ο Φυλακτου με το κεφάλι βρήκε τον Ηροδότου μόνο στην περιοχή, το πλασέ του οποίου πέρασε άουτ.

7' Δοκάρι με το Φυλακτού