Αύριο πάλι με Πανθρακικό μπροστά

19:02 6/2/2010 - Πηγή: Gazzetta
Η δυνατή βροχή που έπεφτε από το πρώτο λεπτό, ανάγκασε τον διαιτητή της συνάντησης του Άρη με τον Πανθρακικό Χρήστο Μήτσιο να διακόψει το παιχνίδι. Στο πρώτο μέρος οι φιλοξενούμενοι με γκολ του Παπουλή προηγούνταν στο σκορ. Η αναμέτρηση θα συνεχιστεί αύριο την ίδια ώρα (16:45).Νικητής η βροχή και ο ΠανθρακικόςΣε ένα άδειο λόγω τιμωρίας Κλεάνθης Βικελίδης, το παιχνίδι του Άρη με τον Πανθρακικό δεν κράτησε περισσότερο από ένα ημίχρονο. Αιτία η καταρρακτώδη βροχή που δεν σταμάτησε να πέφτει από την αρχή έως το τέλος του πρώτου μέρους. Στο ξεκίνημα του δεύτερου ημιχρόνου ο διαιτητής της συνάντησης Χρήστος Μήτσιος αφού πρώτα τέσταρε τον αγωνιστικό χώρο με την μπάλα, αποφάσισε να διακόψει τον αγώνα. Έτσι σύμφωνα με τον κανονισμό το δεύτερο