Στο Τσέρνομπιλ influencers για μια φωτογραφία στον τόπο της καταστροφής

Η μίνι σειρά «Τσέρνομπιλ» του HBO αποσπά διθυραμβικές κριτικές, τόσο από το κοινό, όσο και από τους κριτικούς, καθώς συνδυάζει μοναδικά το δραματικό/ κινηματογραφικό στοιχείο με το ντοκιμαντέρ και την, σε μεγάλο βαθμό, ακριβή απεικόνιση των γεγονότων.

Ωστόσο, δεν έχει εντυπωσιάσει μόνο κριτικούς και κοινό αλλά και τους influencers του Instagram, οι οποίοι δεν θα σταματήσουν σε τίποτα για την τέλεια και μοναδική φωτογραφία.

Τι και αν συνέβη εκεί το χειρότερο πυρηνικό

δυστύχημα και το μέρος έχει ακόμα υπολείμματα ραδιενέργειας; Το Πριπγιάτ έχει γίνει ο δημοφιλέστερος προορισμός για τους λάτρεις των φωτογραφιών.

View this post on Instagram

#chernobyl

A post shared by Jakub (@kenji_vaio_) on Jun 6, 2019 at 12:23am PDT

View this post on Instagram

Нарешті руки дійшли і до фотозвіту з зони відчуження. Покинуте і пусте, небезпечне і забруднене радіацією... ну, по правді, все не зовсім так. Місто-привид зараз густо населене найрізноманітнішими видами тварин, як ми і зрозуміли буквально через кілька хвилин після перетину своєрідного кордону зони. Густі ліси, що стали домівкою для цілих табунів коней, зграй птахів, лисиць, оленят та інших тварин зовсім не несуть атмосфери відчуження та ізольованості, не кажучи вже про туристів найрізноманітнішого походження (яких тут можна зустріти найчастіше). Припять стала для мене містом когнітивного дисонансу, коли квіти рясними кущам цвітуть серед уже зруйнованих часом тротуарів і будівель, а тваринний світ населяє водойми і ліси навколо. Попри загальний острах до цих земель, рівень радіації не несе небезпеки для життя, а на туристичних маршрутах і зовсім безпечний. Вражає, і, як не дивно, радує те, що природа настільки швидко і майстерно відвоювала свої володіння, як тільки людина пішла, навіть попри залишений нею отруйний слід. І тому такий туристичний об’єкт як «чорнобильська зона» є під загрозою зникнення - усі залишені сільські хатки розваляться, захоронивши під собою залишки пам`яті про колишніх мешканців, коріння дерев зруйнує всякі залишки фундаменту чи асфальту, а такі історично важливі будівлі як лікарня у Прип’яті, куди у першу чергу привозили пожежників із АЕС у 1986 році, може просто зникнути у лісовій рощі. До речі, у саму лікарню туристичні групи не заводять, тим більше у знаменитий підвал цієї будівлі, де до сих пір знаходиться спецодяг, знятий з пожежників у ту саму рокову ніч. Ці речі до сих пір несуть серйозну радіаційну небезпеку - у самому холі лікарні збереглася хустинка, що належала одному з пожежників, і що до цього дня заставляє показники дозиметра значно підскочити, показавши вагомий рівень радіації. Неймовірним для мене було те, що до самого четвертого реактору можна було підійти настільки близько. У голові це місце по замовчуванню отруйне, небезпечне і смертельне. Таким воно по своїй суті і залишилося, лише сховане під масивним саркофагом. Своєрідна «скринька пандори», вічний пам`ятник жахливому і жорстокому лицемірству радянського режиму.

A post shared by Іра Вівчар (@irene_vivch) on Jun 5, 2019 at 7:41am PDT

Η πυρηνική τραγωδία του 1986 έχει έρθει ξανά στην επικαιρότητα- και πολλοί είναι αυτοί που ασχολούνται με διάφορες πτυχές της, αναλύοντας τι ακριβώς συνέβη, γιατί και πώς συνέβη και ποιες ήταν οι επιπτώσεις της στην Ευρώπη.

Ίσως, λοιπόν, δεν πρέπει να προκαλεί έκπληξη το γεγονός ότι αυτά που απεικονίζονται στη σειρά τροφοδοτούν την περιέργεια των ανθρώπων σε τέτοιο βαθμό που θέλουν να πάνε να το ελέγξουν οι ίδιοι - και φυσικά να τραβήξουν φωτογραφία ενώ βρίσκονται εκεί.

View this post on Instagram

Never buy boxers in Ukraine, Chernobyl fall out x

A post shared by Sam MacInnes (@gucci_governor) on Jun 6, 2019 at 11:14am PDT

View this post on Instagram

❤️ Знамените колесо огляду у Прип’яті - символ зруйнованого дитинства

Keywords
Τυχαία Θέματα