Φιλαδέλφια – Ίντερ Μαϊάμι 0-0 : Πάλι ισοπαλία

Είναι αίνιγμα πως έμεινε αυτό το παιχνίδι χωρίς γκολ στο πρώτο ημίχρονο. Τουλαχιστον πέντε μεγάλες ευκαιρίες για τις δύο ομάδες.

Κάθε ομάδα από ένα δοκάρι με τον Καμπάνα για τους φιλοξενούμενους (21′) και τον Γκλέσνες για την γηπεδούχο ομάδα (25′).

Στο δεύτερο ημίχρονο ένταση και φάσεις στο πρώτο εικοσάλεπτο αλλά από εκεί και πέρα ηρεμία και απόλυτα φυσιολογικό το 0-0.

Φιλαδέλφια Γιούνιον : Μπλέικ – Μπεζό (62′ Χάριελ), Γκλέσνες, Φίντλι, Βάγκνερ – Έλιοτ (81′ ΜακΓκλιν), Μπεντόγια, Φλαχ (62′ Ααρόνσον), Γκάζνταγκ – Σάντος (33′ Σάλιν (62′ Σάλιβαν), Μπερκ

Ίντερ Μαϊάμι : Κάλεντερ – Ουζοα, Λόου, Σέιλορ, ΜακΒέι – Γκρέγκορε, Μότα (61′ Λάσιτερ), Ντουκ – Βασίλεφ (83′ Έμερσον), Τέιλορ, Καμπάνα (61′ Ιγκουαΐν)