Παναθηναϊκός-ΑΕΚ: Γκολ στο 95' ο Λιβάγια (vid)

Παναθηναϊκός-ΑΕΚ: Γκολ στο 95' ο Λιβάγια (vid)ageorgiΚυρ, 02/28/2021 - 16:03

Ο Παναθηναϊκός και η ΑΕΚ ετοιμάζονται να διασταυρώσουν τα "ξίφη" τους στη Λεωφόρο μετά από τέσσερα χρόνια. Τελευταία φορά συναντήθηκαν στη φυσική έδρα του "τριφυλλιού" στο πρωτάθλημα της σεζόν 2017-18.

Σε εκείνο το παιχνίδι ο Παναθηναϊκός

είχε προηγηθεί με ένα γκολ του Μολέντο στο πρώτο ημίχρονο και όλα έδειχναν πως οι "πράσινοι" θα έφταναν εν τέλει στη νίκη. Ωστόσο υπολόγιζαν χωρίς τον ξενοδόχο. Όπου ξενοδόχος, ο Μάρκο Λιβάγια.

Ο Κροάτης επιθετικός της ΑΕΚ με γκολ στο 95ο λεπτό του αγώνα, το τελευταίο των καθυστερήσεων ισοφάρισε με σουτ από το ύψος της περιοχής για την Ένωση που έφυγε από τη Λεωφόρο με το βαθμό της ισοπαλίας.

ΕΛΛΑΔΑ - Super League 1 - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Παναθηναϊκός - Ποδόσφαιρο ΑΕΚ - Ποδόσφαιρο Off Off Off Off ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕΚ Παναθηναϊκός ΕΛΛΑΔΑ Παναθηναϊκός-ΑΕΚ: Γκολ στο 95' ο Λιβάγια Submitted by ageorgi on Σάβ, 02/27/2021 - 18:32 http://novasports-forthnet.secure.footprint.net/PAO_AEK_191117_LIVAJA_STO_95.mp4 ΕΛΛΑΔΑ - Super League 1 - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Off Off Off ΕΛΛΑΔΑ Το πιο late goal των αθηναϊκών ντέρμπι πέτυχε ο Μάρκο Λιβάγια στο τελευταίο μέχρι σήμερα ντέρμπι της Λεωφόρου στις 19 Νοεμβρίου 2017. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Παναθηναϊκός Παναθηναϊκός - Ποδόσφαιρο ΑΕΚ - Ποδόσφαιρο On Off On Demand Video publish on Πέμ, 01/01/1970 - 02:33 Το πιο late goal των αθηναϊκών ντέρμπι πέτυχε ο Μάρκο Λιβάγια στο τελευταίο μέχρι σήμερα ντέρμπι της Λεωφόρου στις 19 Νοεμβρίου 2017. Article publish on Κυρ, 02/28/2021 - 16:03 Article hide updated date On Article is longform Off