Σέλτικς-Καβαλίερς 141-103: “Γρήγορο πιστόλι” ο Μπράουν (vid)

Σέλτικς-Καβαλίερς 141-103: “Γρήγορο πιστόλι” ο Μπράουν (vid)tnalΔευ, 01/25/2021 - 08:16

Ο Τζέιλεν Μπράουν κατάφερε να σημειώσει 33 πόντους σε 19 λεπτά συμμετοχής, στη νίκη 141-103 των Μπόστον Σέλτικς επί των Κλίβελαντ Καβαλίερς. Ο παίκτης των “Κελτών” κατάφερε να γράψει ιστορία στο ΝΒΑ, με τη συγκεκριμένη επίδοση. Οι γηπεδούχοι πανηγύρισαν την ένατη εφετινή τους νίκη σε 15 ματς, ενώ οι φιλοξενούμενοι γνώρισαν την όγδοη ήττα τους σε 16 ματς. Δείτε τις καλύτερες στιγμές του Μπράουν

από το συγκεκριμένο ματς, στο βίντεο που ακολουθεί.

Το σχετικό βίντεο:

Jaylen Brown scores the MOST POINTS in under 20 minutes played during the shot clock era (1954-55)!

☘️ @FCHWPO: 33 PTS in 19 minutes played ☘️ pic.twitter.com/zPdiEbxPvJ

NBA (@NBA) January 25, 2021 ΑΜΕΡΙΚΗ - NBA - ΜΠΑΣΚΕΤ Boston Celtics - Μπάσκετ Off Off tnal Off Off ΜΠΑΣΚΕΤ Boston Celtics ΑΜΕΡΙΚΗ Ο Τζέιλεν Μπράουν κατάφερε να σημειώσει 33 πόντους σε 19 λεπτά συμμετοχής, στη νίκη 141-103 των Μπόστον Σέλτικς επί των Κλίβελαντ Καβαλίερς. Article publish on Δευ, 01/25/2021 - 08:16 Article hide updated date On Article is longform Off